Neden Nautilus ?  
 
Bizim İlkemiz öncelikli olarak Müşteri Memnuniyeti ve emniyetli Dalışlar yapmaktan gelir.

Müşteri Potansiyelimiz tüm dünyadan olup gelen dalgıçların memnun kalıp diğer dalgıçlara bizi tavsiye etmesi ile olmuştur.

Nautilus Diving School Avrupa birliğinden ilk ve tek destek alan okuldur.

 Kompresör sistemi Clean system ( Tüpün içine hava doldurulurken dışarıdan veya kompresörden hiçbir yabancı mate,yağ  veya gazın giremediği bir sistem) olup kullanılan hava kalitesi Kıbrıssın kuzeyinde ve güneyinde en temizdir  ve tektir.

Enriched Air Nitrox diye bilinen zenginleştirilmiş hava ile yapılan dalışlarda Linde den alınan Medical oksijen kullanılarak dalışlarımız yapılmaktadır. (Linde Bir Alman Markası olup Dünyanın en önde gelen Oksijen dolum Fabrikasıdır.) www.linde-healthcare.com

Kullanılan tüpler faber ve vanaları aqua lung  regülatörler ve diğer tüm malzemeler aqua lung olup hepsi yeni ve bakımlıdır.

Okulumuz 5 yıldızlı eğitmen yetiştire bilen PADI Altın palmiye olup Dünyada en üst kalitede hizmet veren okular arasındadır.

Eğitmenlerimiz Profesyonel olup en az iki lisan bilmektedir.

Konumumuz ve Güçlü motorlu teknelerimiz  İtibari ile Kıbrıssın en güzel dalış noktalarına ulaşımımız sadece 5 dakikadır.

Yine Okulumuzun konumu Girne Alsancak bölgesinde olduğundan Cıvar  Otellerde kalındığında çok kolay Okula ulaşım veya şehir merkezine ulaşım mümkündür.

Okulumuz Dünyadan ve Türkiye 'den en büyük dalış guruplarına ev sahipliği yapan ve tüm organizasyonlarını sağlaya bilecek kapasitedeki tek okuldur.

Paket programlarımız sayesinde Dalıcılar ve guruplara  çok uygun fiyatlara konaklama transfer  uçak bileti ve dalış sağlamaktayız, bunun yanında dalıcı olmayan misafirlerimize ise yürüyüş, tırmanış ve kültür turları sunmaktayız.

Okulumuz ODTÜ KKK Kurulduğundan beridir tüm ODTÜ öğrencileri eğiten tek okuldur.

Okulumuz Çevresinde ve su altı temizliğine çok duyarlı olduğundan her sene farklı bölgelerde çevre ve su altı temizliği düzenlemektedir.Ayni Zamanda PROJECT A.W.A.R.E  Kıbrıs ortagıyız (Su altı ve su üstü temizlik ve koruma vakfı)

su altı yaşamını insanlığa sevdire bilmek ve temiz tutmalarını sağlamak amaçlı her sene birçok sergimiz açılmakta bu sergilerden edinilen gelir lösemili çocuklara,engellilere,kimsesiz çocuklara ve ODTÜ burs fonuna hibe edilmektedir.Ayrı yeten İlkokul,orta okul ,Lise ve üniversitelerde vermiş olduğumuz konferanslar sayesinde su altını korumak ve temiz tutmayı gençlerimize aşılamaktayız.

Resim sergilerimiz ve Vidiyolarımız sadece Kıbrıs ve Türkiye ile sınırlı olmayıp dünyanın her yerinde açılmıştır Almanya ,İngiltere,Moskova.......

Fotoğraf ve Vidiyo konusundaki uzmanlığımız Trt ye çekilen belgeseller ile de kanıtlanmıştır (Yeşil Adanın Mavi Derinlikleri).

Okulumuz ayni zaman da çok sayıda Askeri birliklere de profesyonel dalış kursları sağlamıştır.

Okulumuz çok toplumlu projelere de imza atıp Amerikan Elçiliğinin Desteği ile Akdinizdeki  sert mercan projesinin Kuzey Kıbrıs bölümünün başında olup Akdinizdeki sert mercanların bulunup koruma altına alınmasını sağlamıştır.Bir tane de yeni mercan türü bulmuştur.

Neden PADI Çünkü 50 yıla aşkındır dünyadaki Dalgıçların %86 sına en emniyetli bir şekilde kurs imkanı sağlamaktadır. Kullanılan  sportif dalış tabloları Dünyadaki en emniyetli tablolardır.(PADI Amerika'ya bağlı bir dalış sistemidir.) www.padi.com/scuba/

Aileniz ile birlikte Eğlenceli ve emniyetli  bir dalış tecrübesi yaşamak isterseniz bize katılın Nautilus.

Tevfik Camgöz Master Instructor
PADI 5 YILDIZLI ALTIN PALMİYE EĞİTMEN YETİŞTİRME MERKEZİ
PROJECT A.W.A.R.E  Kıbrıs ortagı (Su altı ve su üstü temizlik ve koruma vakfı)
MEMBER OF NAUTICAL ARCHEOLOGY SOCIETY

Bachelor of Arts in Business of Administration Degree (Near East University)

www.nautilusdivingcyp.com
info@nautilusdivingcyp.com
Tel:+90 392 2273160
Mobile: +90 533 8629803
Director.

 
 
Güncel Haberler
tümünü gör
Güncel Olaylar
  • Her Cumartesi Ve Pazar Botlu Dalışlar.

  • Her Cumartesi - Pazar Dalis

tümünü gör
Dünya çapında scuba dalıcılar için, DAN güvenlik, sağlık ve gönül rahatlığı anlamına gelir. DAN kâr amacı gütmeyen bir güvenlik organizasyonudur ve dünyadaki en büyük dalıcı üyelik birliği tarafından desteklenir. DAN, 1981 yılında IDA - International Diving Assistance - (Uluslararası Dalış Yardımı Kurumu) ismi ile bir acil durum hattı ve kaza geçiren sportif dalıcılar hizmet sağlamak amacı ile kurulmuştur.