Nautilus Dalış Okulu  
 

Denizaltı dünyasını keşfetme zamanı gelmiştir. Bugünden, gelip ''Scuba Keşif Dalışı Programı'' na katılın. Mavilikler dünyası sizlere hoşgeldiniz diyor. Resif boyunca dalış yaparken, olağanüstü deniz yaşamını keşfedin. Kuzey Kıbrıs sahilleri Akdenizin diğer bölgelerinde rastlanmayan kendine özü değişik balık çeşitleri, mercanlar ve diğer deniz canlılarının yaşam alanıdır. Yüzeyin 30 metre altındaki ışık yoğunluğu çarpıcı bir güzellik taşımaktadır; berrak sulardan yüzeydeki şamdrayı net olarak görebilirsiniz.

Nautilus Dalış Okulu beş yıldızlı PADI Altın Palmiye Merkezidir.

Dalış okulumuzda kullandığımız techizatın tamamı yepyeni ve dünyadaki en kaliteli ekipmandan oluşmaktadır. Ekipmanınızın tamamı Suunto ve Aqua Lung firmalarınca üretilmektedir. Dalış okulumuzda emniyetli dalış ilk ve temel prensibimizdir. Okulumuzun sunduğu dört günlük programla teorik dersler yanında açık denizde yer alan dalışlar sonucunda, dünyanın her yerinde geçerli ve her denizde dalmanıza olanak veren uluslararası PADI sertifikalı bir dalgış olabilirsiniz.

   
 
Güncel Haberler
tümünü gör
Güncel Olaylar
  • Her Cumartesi Ve Pazar Botlu Dalışlar.

  • Her Cumartesi - Pazar Dalis

tümünü gör
Dünya çapında scuba dalıcılar için, DAN güvenlik, sağlık ve gönül rahatlığı anlamına gelir. DAN kâr amacı gütmeyen bir güvenlik organizasyonudur ve dünyadaki en büyük dalıcı üyelik birliği tarafından desteklenir. DAN, 1981 yılında IDA - International Diving Assistance - (Uluslararası Dalış Yardımı Kurumu) ismi ile bir acil durum hattı ve kaza geçiren sportif dalıcılar hizmet sağlamak amacı ile kurulmuştur.