Padi Bubble Maker  
 

Bubble MakerBubblemaker programı, scubayı çocuklara sualtı deneyimini yasama sansı veren bir aktivite olarak tanıtır. Yakın gözetim altında, katılımcılar sıg suda sadece oynayarak scuba ile etrafta yüzerler. Renkli bubblemaker amblemleri, çıkartmalar, havlular ve oyuncakları ile birlikte özel bir sertifika ve kart deneyimi hatırlanmaya deger kılar.

 

PADI Seal Team Programı
Padi Seal TeamPADI Seal Team, dalıs dünyasını heyecan verici birçok sualtıaktivitesi ile dolu olarak tanıtan bir programdır. PADI Seal Team programı, çocuklara sualtında yüzme, macera deneyimi sahibi olma, kesfetme ve heyecanı yasama sansı verir. Aynı zamanda ebeveynler ve bakıcılara çocuklarının becerileri gelistirmesi, deniz yasamı ile gerçekleri ögrenmesi, iyi ve temiz bir sekilde mümkün oldugu kadar çok eglenebilmeleri için yapılandırılmıs olan bir program sunar.

Çocukları Takıma Alma
PADI Seal Team resmi üyesi olabilmek için çocuklar 15 su misyonunun ilk besini tamamlamalıdırlar. Bu aktiviteler çocukları daha ileri maceralara hazırlarken, scuba becerilerinin alt yapısını ve bilgisini de gelistirir Çocuklar PADI Seal Team videosunu seyrederek, PADI Seal Team su görevleri aktivite kitabını incelerken ve egitmenleri ile dalıs öncesi brifingleri esnasında dalıs hakkında bilgi sahibi olurlar. Her su görevi bir brifing, beceri seansı ve oyun veya aktiviteden olusur.

Havuz dalısını bitirme ve PADI Seal Team su görevi kayıt defterlerindeki tereddütte oldukları soruları cevaplamak, genç dalıcılara bir su misyonu amblemi kazandırır. Su misyonu 1-5i bitirmek, ki bu açık deniz dalıcı kursundaki sıg su dalıs biri bitirmeye es degerdedir, gençlerin PADI Seal Team üyeleri oldukları anlamına gelir. Bir PADI Seal Team üye kartı ve diploması almak basarılarının kabulüdür ve PADI Master Seal Team çalısmalarına geçmelerine olanak saglar.

Padisealteam.com
PADI Seal Team üyeliklerinin bir parçası olarak, PADI Foklarının özel olarak genç dalıcılar için hazırlanmıs bir web sitesine girme yetkileri vardır. Orada, genç dalıcılar karakter biosu aracılıgı ile PADI Seal Team hakkında daha çok sey ögrenebilir ve PADI Seal Team ve su görevleri uzmanlıkları hakkındaki yazıları okuyabilirler. Çocuklar padi.com ve projectAWARE.org linklerinide kontrol edebilirle

 

PADI Seal Team Su Misyonu:


Yaratık Kimligi Uzmanlık Hedefi

Yaygın sualtı yaratıklarının yerel sualtı yasamının tanımlanması üstüne odaklanarak özelliklerinin tanıtılması.

 


Çevrecilik Uzmanlık Hedefi

Katılımcılara, bilim adamlarının kirliligi ve kirleten seylerin ne olduklarını ve nereden geldiklerini nasıl analiz ettiklerini ve belirlediklerini göstermek.

 


İç Uzay Uzmanlık Hedefi

PADI Fokları astronotların uzayda hissettikleri agırlıksızlık.Duygusu deneyimine sahip olurlar.

 


Navigasyon Uzmanlık Hedefi

PADI Foklarının temel sualtı navigasyon becerilerini gelistirebilmeleri için navigasyonun arkasındaki basit konseptleri ve pusulayı tanıtın.

 


Night Specialist Goal

To show PADI Seals what it's like to go night diving and introduce them to night diving considerations

 


Güvenlik Uzmanlık Hedefi

PADI Fokları ihtiyaç halinde arkadaslarına nasıl yardımcı olabileceklerini gösterirler.

 


Arama Bulma Uzmanlık Hedefi

Kayıp seylerin yerini bulmak ve toplamak için gereken temel becerileri tanıtmak.

 


Serbest Dalıs Uzmanlık Hedefi

PADI Fokları yüzeyde Snorkel nasıl kullanıldıgını ve suyun Snorkelden nasıl temizlendigini gösterirler.

 


Fotografçılık Uzmanlık Hedefi

Sualtı kullan at kameralarla veya video kameralarla Sualtı görüntülerini yakalamak.

 

Batık Uzmanlık Hedefi
PADI Foklarının batıkların üstünde dalabilmeleri, batık konseptini dikkat edilmesi ve korunması gereken suni resif gibi tanıtılması ve çocukların sualtı arkeolojisi konsept ve prosedürlerini ögrenmeleri için altyapılarını gelistirmelerini saglamak.

 Güncel Haberler
tümünü gör
Güncel Olaylar
  • Her Cumartesi Ve Pazar Botlu Dalışlar.

  • Her Cumartesi - Pazar Dalis

tümünü gör
Dünya çapında scuba dalıcılar için, DAN güvenlik, sağlık ve gönül rahatlığı anlamına gelir. DAN kâr amacı gütmeyen bir güvenlik organizasyonudur ve dünyadaki en büyük dalıcı üyelik birliği tarafından desteklenir. DAN, 1981 yılında IDA - International Diving Assistance - (Uluslararası Dalış Yardımı Kurumu) ismi ile bir acil durum hattı ve kaza geçiren sportif dalıcılar hizmet sağlamak amacı ile kurulmuştur.