Advanture Diver Specialities  
 
Deep Diver Kursu
KURS STANDARTLARI VE GENEL BAKIŞ
Bu kurs derin dalışın bir tanıtımı ve ögrenci dalıcılara derin dalış için gerekli becerilerini, bilgi ve tekniklerini geliştirmede yardımcı olması için dizayn edilmiştir.

Ön gereklilik Sertifikaları: PADI Adventure Diver ( veya baska bir eğitim kurumundan PADI Advanced Open Water Diver benzeri geçerli bir sertifika )
Minimum Yaş: 15
Minimum Açık Su Eğitimi: 4 günde 2 dalış
Ögrenci Eğitmen Oranı: 8-1
Minimum Eğitmen Seviyesi: Deep Diver Specialty Eğitmeni


Wreck Diver Specialty Kursu

KURS STANDARTLARI VE GENEL BAKIŞ
Bu kurs, batık dalışına bir giriş olması ve ögrenci dalıcıların emniyetli batık dalışı için gerekli, bilgi ve beceri geliştirmelerine yardımcı olmak üzere dizayn edilmiştir.

Ön gereklilik Sertifikaları: PADI Adventure, ( veya diğer bir eğitim kurumundan PADI Advanced Open Water Diver benzeri bir geçerli sertifika)
Minimum Yaş: 15
Minimum Açık Su Eğitimi: 2 günde 4 dalış
Ögrenci Eğitmen Oranı: 8-1 (batık girişi için 2:1)
Minimum Eğitmen Seviyesi: Wreck Diver Specialty Eğitmeni

 
kurslara geri dön
 
Güncel Haberler
tümünü gör
Güncel Olaylar
tümünü gör
Dünya çapında scuba dalıcılar için, DAN güvenlik, sağlık ve gönül rahatlığı anlamına gelir. DAN kâr amacı gütmeyen bir güvenlik organizasyonudur ve dünyadaki en büyük dalıcı üyelik birliği tarafından desteklenir. DAN, 1981 yılında IDA - International Diving Assistance - (Uluslararası Dalış Yardımı Kurumu) ismi ile bir acil durum hattı ve kaza geçiren sportif dalıcılar hizmet sağlamak amacı ile kurulmuştur.