Kuzey Kıbrıs Tüplü Dalış Sayfasına Hoşgeldiniz
Akdenizin en uzun dalış mevsimine sahip Kuzey Kıbrıs'a, sualtı dünyasının, ender güzelliklerine, büyüleyici görüntüsüne hoşgeldiniz. Kuzey Kıbrıs'ın berrak, kirlenmemiş denizlerinde, çalkantı koşullarına göre, sualtı görüş mesafesinin 30 metreyi aştığı ortamda, henüz etkilenmemiş deniz yaşamanı izlemenin keyfini yaşarsınız.
UNDP-UNOPS TARAFINDAN DESTEK ALMIŞ TEK DALIŞ MERKEZİ
Aşağıda, derinlerde, ılık mavilikte, vatoslarla karşılacaksınız, mineriler (akya), skorpitler, bream, orfo, cuckoo ve arada sırada kaplumbağalarla, onların doğal yaşam alanında beraber olacaksınız. Bunlardan da öte deniz tabanı ahtapotlar, mürenler, rengarenk süngerler, yumuşak mercanlar için ideal bir yaşam ortamı olduğu gibi insanoğluna oranla çok uzun zaman ötesinden beri var olan kaplumbağaları görme olanağınız vardır.
 
 
Resim Galerisi
 
   
   
Güncel Haberler
tümünü gör
Güncel Olaylar
tümünü gör
Dünya çapında scuba dalıcılar için, DAN güvenlik, sağlık ve gönül rahatlığı anlamına gelir. DAN kâr amacı gütmeyen bir güvenlik organizasyonudur ve dünyadaki en büyük dalıcı üyelik birliği tarafından desteklenir. DAN, 1981 yılında IDA - International Diving Assistance - (Uluslararası Dalış Yardımı Kurumu) ismi ile bir acil durum hattı ve kaza geçiren sportif dalıcılar hizmet sağlamak amacı ile kurulmuştur.