İleri Açık Deniz Dalıcısı Uzmanlıkları  
 
Cavern Diver Kursu
KURS STANDARTLARI VE GENEL BAKIŞ
Bu kurs, magara dalışına bir giriş olması ve öğrenci dalıcılara magara dalışı için gerekli beceri, bilgi ve tekniklerini geliştirmede yardımcı olması için dizayn edilmiştir.

Ön gereklilik Sertifikaları: PADI Open Water Diver veya Geçerli Sertifikalar
Minimum Yaş: 18
Minimum Açık Su Eğitimi: 2 günde 4 dalış
Ögrenci Eğitmen Oranı: 8-1, magaraya giriş için 2:1
Minimum Eğitmen Seviyesi: Cavern Diver Specialty Eğitmeni


Ice Diver Kursu

KURS STANDARTLARI VE GENEL BAKIŞ
Bu kurs buz dalışına giriş ve öğrenci dalıcıların, buz dalışı için gerekli beceri, bilgi ve teknikleri geliştirmelerine yardımcı olmak üzere dizayn edilmiştir.

Ön gereklilik Sertifikaları: PADI Advanced Open Water Diver veya Geçerli Sertifikalar
Minimum Yaş: 18
Minimum Açık Su Eğitimi: 3 dalış
Ögrenci Eğitmen Oranı: 8-1, buza giriş için 2:1
Minimum Eğitmen Seviyesi: Ice Diver Specialty Eğitmeni


Search and Recovery Diver Kursu

KURS STANDARTLARI VE GENEL BAKIŞ
Bu kurs arama kurtarma dalışına giriş ve öğrenci dalıcıların emniyetli bir şekilde arama kurtarma aktivitelerine katılabilmeleri için gerekli beceri, bilgi ve teknikleri geliştirmelerine yardımcı olmak üzere dizayn edilmiştir.

Ön gereklilik Sertifikaları: PADI Advanced Open Water Diver veya PADI Junior Advanced Open Water Diver veya Geçerli Sertifika. VEYA Bir Underwater Navigator sertifikası ile birlikte PADI OpenWater Diver veya PADI Junior Open Water Diver veya Geçerli Sertifika
Minimum Yaş: 12
Minimum Açık Su Eğitimi: 2 günde 4 dalış
Ögrenci Eğitmen Oranı: 8-1
Minimum Eğitmen Seviyesi: Search and Recovery Diver Specialty Eğitmeni


Semiclosed Rebreather Kursu - Dolphin/Atlantis

KURS STANDARTLARI VE GENEL BAKIŞ
Bu kurs. Drager-Dolphin/Atlantis yarı kapalı solunum cihazını dalıcılara tanıtmak ve bu tip bir yarı kapalı solunum cihazını emniyetli bir şekilde kullanabilmeleri için gerekli beceri, bilgi ve teknikleri geliştirmelerine yardımcı olmak üzere dizayn edilmiştir. Kurs Semiclosed Rebreather cihazıyla dalmanın planlaması, organizasyonu, prosedürleri, potansiyel problemlerini ve tehlikelerini gözden geçirir.

Ön gereklilik Sertifikaları: PADI Advanced Open Water Diver veya eşdeğer sertifika, eğitim dalışlarından daha yüksek seviyede en az10 kayıtlı dalış ile birlikte PADI Open Water Diver veya esdeger Sertifika_laveten bir PADI Enriched Air Diver sertifikası ve esdeger sertifika.
Minimum Yaş: 15
Minimum Açık Su Eğitimi: 3 dalış
Ögrenci Eğitmen Oranı: 6-1
Minimum Eğitmen Seviyesi: Dolphin/Atlantis Semiclosed Rebreather Specialty Eğitmeni


Semiclosed Rebreather Kursu - Ray

KURS STANDARTLARI VE GENEL BAKIŞ
Bu kurs Drager Ray yarı kapalı solunum cihazını dalıcılara tanıtmak ve bu tip bir yarı kapalı solunum cihazını emniyetli bir şekilde kullanabilmeleri için gerekli beceri, bilgi ve teknikleri geliştirmelerine yardımcı olmak üzere dizayn edilmiştir. Kurs Semiclosed Rebreather cihazıyla dalmanın planlaması, organizasyonu, prosedürleri, potansiyel problemleri ve tehlikelerini gözden geçirir. Özellikle, aksesuar, bakım ve Ray Semiclosed Rebreather cihazının dogru kullanımı üstüne odaklanır.

Ön gereklilik Sertifikaları: PADI _leri Open Water Diver veya esdeger sertifika, eğitim dalışlarından daha yüksek seviyede en az 10 kayıtlı dalış ile birlikte PADI Open Water Diver veya eşdeğer Sertifika. _laveten bir PADI Enriched Air Diver sertifikası ve esdeger sertifika.
Minimum Yaş: 15
Minimum Sıg Su Dalışı: 1 dalış
Minimum Açık Su Eğitimi: 3 dalış
Ögrenci Eğitmen Oranı: 6-1
Minimum Eğitmen Seviyesi: Ray Semiclosed Rebreather Uzmanlık Eğitmeni


kurslara geri dön
 
Güncel Haberler
tümünü gör
Güncel Olaylar
tümünü gör
Dünya çapında scuba dalıcılar için, DAN güvenlik, sağlık ve gönül rahatlığı anlamına gelir. DAN kâr amacı gütmeyen bir güvenlik organizasyonudur ve dünyadaki en büyük dalıcı üyelik birliği tarafından desteklenir. DAN, 1981 yılında IDA - International Diving Assistance - (Uluslararası Dalış Yardımı Kurumu) ismi ile bir acil durum hattı ve kaza geçiren sportif dalıcılar hizmet sağlamak amacı ile kurulmuştur.